kostka brukowa
Ziel-bruk
Nasze produkty

Do pobraniaNowości/Promocje
Certyfikaty

Rzetelna firma

TX    Fair play

Nasze dobreAktualności


ZIEL-BRUK® - OTWARCIE DZIAŁU B+R
2015-09-04 17:26:00 / Komunikaty
   ZIEL-BRUK® zawsze pierwszy czyli otwarcie działu B + R

ZIEL-BRUK® zawsze pierwszy!
 
W piątek 19 czerwca w Płotach odbyło się otwarcie nie tylko nowej siedziby firmy ZIEL- BRUK®, ale także działu badań i rozwoju (B+R).  Otwarcia nowego obiektu, a w nim działu badawczo-rozwojowego dokonali właściciel firmy Edward Makarewicz, prezes spółki ZIEL-BRUK sp. z o.o. Adam Makarewicz, dyrektor zakładu w Płotach Wojciech Budynek, a także kierownik nowo otwartego działu Anna Gondek. Należy podkreślić, że oba zdarzenia są bezprecedensowe na skalę Polski.


Po pierwsze nowy budynek został wybudowany zgodnie z innowacyjną technologią autorstwa właściciela firmy Edwarda Makarewicza w oparciu o mur trójwarstwowy z płytką okładzinową w technologii ze spoiną bez spoinowania. Nikt jak dotąd tak nie budował. Jak wygląda ta nowoczesna technologia można zobaczyć w Ogrodzie Wystawowym firmy ZIEL- BRUK® znajdującym się przy nowej siedzibie. Ogród Wystawowy jest także miejscem prezentacji innych produktów firmy jak kostka szlachetna antyczna, kamienna czy klasyczna, płyty tarasowe zaprezentowane w niekonwencjonalnym rozwiązaniu tj. unoszące się na tafli wody czy też Skała Lubuska wykorzystana w sposób tak niestandardowy, że po prostu trzeba to zobaczyć. ZIEL- BRUK® jak zwykle zaprezentował nieoczywiste rozwiązania tym samym inspirując swoich klientów do odważnych i nowoczesnych rozwiązań we własnych obiektach.


Po drugie w ZIEL- BRUK® otwarto dział B+R.  To pierwszy taki dział w Polsce w branży prefabrykatów, bowiem jak dotąd w naszym kraju praktycznie nie ma żadnych doświadczeń w tym zakresie. Tym większy to sukces, że dział ten postał w średniej wielkości rodzinnym polskim przedsiębiorstwie. To inicjatywa, która powstała od postaw, w oparciu o ideę właściciela firmy.Dlaczego powstał dział badań i rozwoju w ZIEL-BRUK®? Bo ZIEL- BRUK® jest liderem nowoczesności, czego dowodem jest stworzenie Skały Lubuskiej i nowa siedziba firmy, która sama w sobie jest
swoistym laboratorium. ZIEL- BRUK® jako lider innowacyjności zmierza z dużą dynamiką w nowoczesność, co udowodnił kolejny raz.  Dziś, w dobie globalizacji i rozszerzającej się konkurencji ponad rynki lokalne, by utrzymać ten wysoki poziom i to szybkie tempo rozwoju, utworzenie działu badań i rozwoju staje się koniecznością, ale to ZIEL- BRUK® jako pierwszy tę „konieczność” po prostu realizuje.
dr inż. Anna Gondek
kierownik działu badawczo-rozwojowego

Copyright by ZIEL-BRUK 2015                                                                                                                                               Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl