kostka brukowa
Ziel-bruk
Nasze produkty

Do pobraniaNowości/Promocje
Certyfikaty

Rzetelna firma

TX    Fair play

Nasze dobreAktualności


Gramy z WOŚP! Licytuj gadżety!
2017-01-13 11:47:46 / Komunikaty
   Już po raz 25. nasze serca w ten mroźny styczeń rozgrzeje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Firma ZIEL-BRUK® także przyłącza się do tej pięknej akcji! Przekazujemy na orkiestrowe licytacje to, co jest dla nas ważne – cenne nagrody, które odebraliśmy za nasze wyroby i filozofię pracy.

Pierwszą z nich jest zdobyta w ubiegłym roku STATUETKA PRZEDSIĘBIORSTWA FAIR PLAY, dzięki której firma ZIEL-BRUK® może poszczycić się siódmy raz pod rząd mianem Przedsiębiorstwa Fair Play. 
 


Druga to MEDAL EUROPEJSKI, którym nasza firma została nagrodzona przez Europejski Komitet Ekonomiczno- Społeczny Business Centre Club za bardzo doceniany przez klientów produkt jakim jest Skała Lubuska.

Możesz stać się posiadaczem tych prestiżowych nagród i wspomóc akcję Jurka Owsiaka! Zagrajmy razem! Licytacja gadżetów odbędzie się w niedzielę w Gimnazjum w Czerwieńsku przy ul. Zielonogórskiej 43b. Zapraszamy!
 

Copyright by ZIEL-BRUK 2015                                                                                                                                               Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl